BORNOVA ELECTROLUX SERVİSİ

Bornova Electrolux Servisi 0 553 710 88 19

Bornova Electrolux Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Electrolux Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Bornova her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Bornova Electrolux Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Bornova Electrolux Servisi Telefonu: 0 553 710 88 19
✅ Bornova Electrolux Televizyon Servisi ✅ Bornova Electrolux Klima Servisi
✅ Bornova Electrolux Beyaz Eşya Servisi ✅ Bornova Electrolux Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Electrolux markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Bornova Electrolux Servisi İzmir ili Bornova İlçesinde Electrolux Klima Servisi, Electrolux Televizyon Servisi, Electrolux Beyaz Eşya Servisi ve Electrolux Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Bornova bölgesinde Electrolux Servisi ihtiyacınız olması durumunda Bornova Electrolux Servisi İletişim numarası 0 553 710 88 19 dür. Bizlere ulaşarak Electrolux Servis talebinde bulunabilirsiniz.